preloader
Szukasz mebli robionych na zamówienie ? Zapoznaj się z najszą ofertą

Kuchnie

Kuchnie na wymiar

Wykonujemy każdego rodzaju meble kuchenne zgodnie z życzeniem Klienta. Z wszelkiego rodzaju dostępnych na rynku materiałów.

wycena i projekt komputerowy gratis,
doradzamy w fazie projektowania,
na życzenie Klienta zakupujemy sprzęt i wyposażenie kuchni oraz montujemy je,
stosujemy wysokiej jakości akcesoria do produkcji mebli firm: BLUM, HETTICH, FGV, REJS itd.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić, że meble, które Państwo zamówią w naszej firmie są wykonane na najwyższym poziomie a materiały użyte do ich produkcji są najwyższej jakości i pochodzą od renomowanych dostawców.

Gwarantujemy wysoką jakość usług.

Zobacz również:

FRONTY
BLATY
SYSTEMY

Bezpłatny dojazd do klienta na terenie śląska i miast takich jak: Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Bytom, Imielin, Chełm Śląski, Tychy czy Piekary Śląskie.

1321810440
Kuchnie na wymiar Katowice

Urządzanie nowej kuchni to ogromna inwestycja. Nie tylko z punktu widzenia finansowego, lecz przede wszystkim organizacyjnego, ponieważ jakby nie patrzeć, z zakupionych mebli korzystać się będzie wiele długich lat. Nic więc dziwnego, że wiele osób woli wybrać meble kuchenne na wymiar. Co warto o nich wiedzieć?

Czym są kuchnie na wymiar?

Meble kuchenne, które wykonywane są na wymiar, to takie, które nie są już gotowymi i czekającymi w sklepie egzemplarzami, lecz takimi, które wykonuje się po dokonaniu pomiaru kuchni, a także określeniu konkretnych potrzeb i oczekiwań użytkowników. Oznacza to, że są to meble w pełni oryginalne, unikatowe oraz idealnie dopasowane do użytkowników oraz kształtu i metrażu danej kuchni.

Dlaczego kuchnie na wymiar powinny wykonywać wyspecjalizowane firmy?

Z powodu swojej unikalności, meble kuchenne na wymiar powinny być produkowane jedynie przez najlepszych na rynku wykonawców. Jeśli wybiera się meble kuchenne na wymiar w Katowicach, koniecznie trzeba szukać jedynie wyspecjalizowanych firm zajmujących się taką produkcją. Z jakiego powodu? Meble na wymiar muszą cechować się przede wszystkim doskonałą jakością, lecz również niezwykle wysoką precyzją wykonania. Co więcej, do ich produkcji muszą zostać zrobione naprawdę bardzo dokładne pomiary i obliczenia określające to, gdzie powinny się znaleźć określonego rodzaju elementy, a także jakie powinny być ich wymiary czy też odległości pomiędzy nimi. Skorzystanie z oferty dopiero początkującej firmy produkcyjnej lub też takiej, która nie cieszy się uznaniem klientów, szybko może zakończyć się sporymi stratami finansowymi.

Zalety kuchni na wymiar

Warto się jednak na koniec zastanowić nad tym, z jakiego w ogóle powodu powinno się zainteresować takimi właśnie meblami kuchennymi na wymiar. Jakie są ich konkretne zalety, które sprawiają, że powinno się właśnie je wybrać, a nie te uniwersalne, kupowane w sklepach?
Zdecydowanie najważniejszą zaletą takich mebli jest dokładne dopasowanie ich do potrzeby i oczekiwań klienta. Dzięki temu nie trzeba iść na żaden kompromisy co do ilości szafek, ich wielkości czy też rozmieszczenia. Cała kuchnia będzie dokładnie taka, jakiej się potrzebuje.