preloader
Szukasz mebli robionych na zamówienie ? Zapoznaj się z najszą ofertą

Szafy

Szafy

Nasze usługi w tym zakresie wykonujemy na terenie województwa śląskiego i zachodniej cześci województwa małopolskiego.

W naszej ofercie znajdują się zarówno szafy wolnostojące jak i zabudowy wnęk.

W szafach i zabudowach stosujemy systemy drzwi przesuwnych, łamanych i uchylnych.

Dla zainteresowanych klientów oferujemy swoją pomoc w doborze odpowiednich systemów drzwi jak również wyposażenia wnętrza szafy lub zabudowy. Pomiar i projekt wykonujemy na miejscu u Państwa lub według życzenia.

Oferujemy różne systemy drzwi przesuwnych, od ekonomicznych po te najwyższej jakości: Senator, Sevroll, Laguna, Komandor itp.

* Profile w szerokiej gamie wzorów i kolorów:

stalowe,
aluminiowe

* Wypełnienia drzwi:

płyta laminowana 10mm i 18mm – wszystkie wzory i kolory,
rattan,
płyty bambusowe,
lustra: srebrne, grafitowe, brązowe,
szkło barwione – lacobel.
jak również połączenia tych materiałów ze sobą

* Wyposażenie wnętrza szafy:

różne rodzaje szuflad, koszy i półek,
funkcjonalne wieszaki wysuwne umożliwiające komfortowy dostęp do zawartości szafy(pantografy)
specjalne wieszaki na krawaty i paski
wieszaki na akcesoria do odkurzacza
lampki halogenowe

Szafy na wymiar Katowice
1319486293

Szafy na wymiar - wygoda i funkcjonalność

Szafa to podstawowy mebel, który można znaleźć w każdym domu. Pomaga w utrzymaniu porządku w mieszkaniu, a także chroni schowane w niej przedmioty i ubrania przed przenikaniem nieprzyjemnych zapachów i przed kurzem. Funkcjonalność szafy zależy w dużej mierze od jej pojemności.

Szafy na wymiar

Warte uwagi są szafy na wymiar, które dają wiele możliwości. Dzięki dopasowaniu do indywidualnych potrzeb pozwolą na przechowywanie największej ilości przedmiotów. Przede wszystkim pozwalają na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i dopasowanie jej wnętrza do własnych preferencji. Można samemu ustalić, jaka ilość oraz wielkość półek, szuflad i drążków będzie najbardziej praktyczna w konkretnym pomieszczeniu.

Gdzie zamówić szafę do zabudowy?

Decydując się na zamówienie szafy do zabudowy, należy przede wszystkim znaleźć odpowiednią firmę, która zagwarantuje zadowolenie z efektu końcowego. Odpowiedni specjaliści będą w stanie przedstawić praktyczne rozwiązania i pomóc w podjęciu decyzji odnośnie wszystkich szczegółów.

Wyspecjalizowana firma zapewnia również wysoką jakość zarówno wykonania, jak i poszczególnych elementów. Warto postawić na profesjonalistów, dzięki czemu szafa będzie dobrze spełniała swoje zadanie przez wiele lat. Solidne wykonanie zapewni zadowolenie i łatwe utrzymanie jej we właściwym stanie.

Dlaczego warto zdecydować się na szafę do zabudowy?

Szafy wnękowe zapewniają przede wszystkim największą funkcjonalność. Możliwość całkowitego dopasowania do indywidualnych potrzeb gwarantuje wygodę na co dzień. Wymiary zostają dobrane dokładnie do dostępnej powierzchni, dzięki czemu zostaje ona całkowicie zagospodarowana. Więcej miejsca do przechowywania oznacza z kolei ułatwienie w utrzymaniu porządku w mieszkaniu.

Szafy do zabudowy wyróżniają się również pod względem wyglądu. Fachowo wykonana z dobrej jakości materiałów będzie prezentowała się elegancko przez wiele lat. Wybór koloru z bardzo szerokiej gamy sprawi, że świetnie dopasuje się do dowolnego pomieszczenia.